Bron inclusief foto PZC Luc Oggel

image-4271188

Nu al het benodigde geld binnen is, kan vaart worden gemaakt met de aanleg van de extra afslag A58 bij Goes.

De werkzaamheden zijn maandag officieel begonnen met het lokaliseren van een rioolpersleiding op de locatie van de toekomstige afslag. Royal Haskoning DHV heeft de opdracht gekregen te onderzoeken op welke wijze de afrit vanuit Middelburg en de oprit naar Bergen op Zoom ter hoogte van het viaduct in de A58 bij de Nansenbaan aangelegd kunnen worden zonder dat hierdoor een te grote belasting op de rioolpersleiding ontstaat. In het slechtste geval zal die moeten worden verlegd. Daar is in de begroting van het werk al rekening mee gehouden. “Als het niet hoeft, zou dat een meevaller zijn”, zegt wethouder Loes Meeuwisse, die het startsein samen met de landmeters en VVD-Tweede Kamerlid André Bosman gaf. Overigens begint de daadwerkelijke aanleg op zijn vroegst volgend voorjaar. Eerst moet dit vooronderzoek worden uitgevoerd, er moet nog overeenstemming worden bereikt met enkele landeigenaren, er moet worden aanbesteed én het bestemmingsplan moet worden vastgesteld.