Het politiek café wordt georganiseerd op woensdag 18 december 2019 om 20.00 bij Camping ’t Veerse Meer (inloop vanaf 19.30). Onze gedeputeerde Dick van der Velde zal het onderwerp toelichten met daarna ruimte voor vragen en dialoog. Aansluitend zorgen we uiteraard voor een hapje en een drankje.

 

De woningmarkt in Zeeland

Ga met de VVD in dialoog over de woningmarkt in Zeeland. Wat zijn de toekomstverwachtingen, waar liggen de kansen en wat zijn bedreigingen? We zijn benieuwd naar je mening! Kom daarom naar het politiek café wat door de VVD-afdelingen van de Bevelanden en Schouwen-Duiveland wordt georganiseerd op woensdag 18 december 2019 om 20.00 bij Camping ’t Veerse Meer.

Programma

Vanaf 19.30 uur staat de koffie en thee al voor je klaar. Onze gedeputeerde Dick van der Velde licht om 20.00 het onderwerp eerst toe met ruimte voor vragen en dialoog. Aansluitend zorgen we voor een hapje en een drankje.

Introducés zijn meer dan welkom!

Laat even weten of je komt via vvddebevelanden@outlook.com.

 

VVD AFDELING BORSELE, GOES, KAPELLE, NOORD-BEVELAND, REIMERSWAAL, SCHOUWEN-DUIVELAND

18 DECEMBER 2019 – CAMPING ’T VEERSE MEER

VEERWEG 71 WOLPHAARTSDIJK INLOOP VANAF 19.30