We houden allemaal van de natuur. We genieten van ons landschap, van de vogels in de tuin en het is belangrijk dat we goed voor onze natuur zorgen. Tegelijkertijd willen we ruimte om te wonen, willen we geld kunnen verdienen en willen we niet in de file staan. De natuur is toegankelijk voor recreatie. Groen en economie zijn geen tegenstanders van elkaar, maar kunnen goed hand in hand gaan. Waar natuur en economie elkaar kunnen versterken moet dit ook gestimuleerd worden.

Natuur en milieu bieden kansen voor bedrijven en kunnen helpen natuur en milieu te beschermen.

  • Het opleggen van milieuregels zoveel mogelijk beperken.
  • Subsidies tot een minimum beperken.
  • Voorlichting op scholen over het voorkomen van zwerfvuil waar dan ook.
  • Het zo veel mogelijk tegengaan van lichtvervuiling.