Wilt u ook zo graag een eigen woning of eigen woonruimte en lukt het maar niet om er een te bemachtigen? Kom dan naar de avond voor “starters op de woningmarkt” in Café Baarends. De fractie van de VVD in Goes vindt dat er veel te weinig woningen beschikbaar zijn om iedereen een passend onderdak te geven. Het college is veel te afwachtend en komt niet met nieuwe plannen of wijken. Daardoor stokt de doorstroming en moeten starters, zoals u, wachten. Dit kan toch niet de bedoeling zijn!

Wilt u graag uw wensen aan ons laten weten dan gaan wij er in de gemeenteraad mee aan de slag!

Loop daarom binnen op 21 juni bij Café Baarends en deel uw wensen met ons.

 

Café Baarends, Voorstad 17-19 in Goes. Van 19.00 tot 22.00 u

 

Namens de fractie van de VVD in Goes

Bies vd Putte

Patty Versteegh

Gert Kruitbosch