In de strijd om de gunst van de toerist heeft de Hotspot Wolphaartsdijk last van het feit dat er in een groot deel van dit gebied geen of nauwelijks digitale infrastructuur aanwezig is zoals bijvoorbeeld “de kabel” of glasvezel. Hiermee dreigen de ondernemers in dit gebied in hun concurrentie positie op achterstand te komen in de wetenschap dat de toerist tegenwoordig veelal de keuze van hun verblijf laten afhangen van de aanwezigheid van breedband internet.

De VVD heeft bij de begrotingsbehandeling 2015 een motie ingediend met de intentie geld vrij te maken om de aanleg van genoemde faciliteit mogelijk te maken.
Wethouder Meeuwse gaf als antwoord op deze motie dat zij het een zeer sympathiek idee vond, maar eerst wat onderzoek wil doen. Op korte termijn zal zij een voorstel aan de raad doen. De VVD fractie is hier tevreden mee en heeft hierop de motie ingetrokken en hoopt dat een ander nog voor het seizoen 2015 gerealiseerd kan worden.