Omroep Zeeland – Stan Jasperse is fractievoorzitter van de VVD in Goes én al jaren eigenaar van Camping ’t Veerse Meer in Wolphaartsdijk. Hij vindt dat de plaatselijke jachthaven en de recreatie eromheen wel een goede opknapbeurt kunnen gebruiken: “Het is hier een beetje vergane glorie en daar moeten we wat aan doen. Dan kun je denken aan appartementen waarbij je moet kijken hoe je die moet inpassen in het gebied.”

Er bestaan plannen om hoogbouwappartementen te bouwen in de jachthaven. Hoewel dat erg controversieel is, schuwt de VVD’er deze plannen niet: “Binnen proporties moet dat mogelijk zijn. Ik denk dat dat de haven verrijkt. Als je nu hier ’s winters komt, woont hier niemand. En misschien moet je juist zeggen, ik maak het hoger, ik maak het slank, zodat het als een kerktoren of een molen in het landschap staat. Dan kun je wel met een paar appartementen minder toe, omdat die bovenste wel eens veel geld zouden kunnen opleveren.”

 

Lees hier het volledige artikel op Omroep Zeeland.