Op woensdag 15 februari gaat staatssecretaris Eric Wiebes in gesprek met bewoners van Zeeland over de arbeidsmarkt en de positie van Zzp’ers. Er zijn meer dan één miljoen Zzp’ers in Nederland. Eric Wiebes gaat graag met u in gesprek over de kans en bedreigingen die dit met zich meebrengt. De bijeenkomst vindt plaats in de bibliotheek aan de Oostwal, van 11.30 tot 13.00.

 

Dus heeft u een vraag over een standpunt van de VVD, een zorg die u wilt delen of een vraag die u aan staatssecretaris Wiebes wil stellen. Komt u vooral langs en praat mee. Naast Eric Wiebes neemt Rob Bergers, lid van de Raad van Bestuur van Freelance.nl, deel aan de discussie. Via Freelance.nl worden jaarlijks meer dan 50.000 opdrachten geplaatst. Zijn wens: maak het gemakkelijker!
Locatie: Bibliotheek aan de Oostwal
Tijd: 11:30 – 13:00