Een rijk aanbod aan culturele voorzieningen en evenementen: dat is Goed voor Goes!

Citymarketing en evenementen blijven aanmoedigen en daarbij actief jongeren betrekken, zijn in mijn ogen belangrijk. 

Wij zijn voorstander van een rijk aanbod van culturele voorzieningen en evenementen in onze mooie gemeente en de VVD is er trots op dat wij hier veel bezoekers mee aantrekken. Daarin spelen horeca, musea, sportverenigingen, de bibliotheek, buurthuizen en uiteraard de (lokale) ondernemers een belangrijke rol! Goes verbindt. De cultuursector heeft het zwaar. Wij moeten daarom initiatieven stimuleren, het is niet aan de gemeente om te bepalen wat cultuur is! 

Wat mij betreft moet er de komende jaren extra aandacht gaan naar activiteiten en voorzieningen voor de jeugd van 12 tot 18 en jong volwassenen. Zeker de afgelopen periode zien wij dat deze groepen wat meer naar de achtergrond schuiven en steeds minder zichtbaar zijn. Dit moet veranderen, de jeugd heeft de toekomst! 

Dat is Goed voor Goes!