Op zaterdag 3 maart opent de VVD Goes een VVD winkel aan de Lange Kerkstraat 40 in Goes. De Goese inwoners zijn van harte uitgenodigd een bezoekje te brengen aan de winkel die tot aan de verkiezingen geopend is. Bezoekers kunnen samen met de huidige VVD fractie en kandidaten op de kieslijst een Bakkie doen en met elkaar spreken over Goes. Loes Meeuwisse: ‘ Wij willen graag in gesprek met de inwoners van de gemeente Goes. Wij maken hiervoor gebruik van een leegstand winkelpand. Naast dat ons verkiezingsprogramma de focus heeft op ‘Groei’, en dus onder meer het terugdringen van leegstand, willen wij de drempel verlagen om het gesprek met de lokale politiek aan te gaan.’

Op zaterdag 3 maart is de feestelijke opening waarbij alle kandidaten van de kieslijst aanwezig zullen zijn, omlijst door diverse activiteiten. De winkel zal ook worden gebruikt voor bijeenkomsten. ‘Op vrijdagavond 16 maart staat een bijeenkomst op het programma waar o.a. Gedeputeerde Carla Schönknecht, Tom de Koning van GoesisGoes en Jannie van Vught, directeur Bibliotheek Oosterschelde, aanwezig zijn met betrekking tot het onderwerp ‘ondernemen, cultuur en recreatie’,’ vertelt lijststrekker Loes Meeuwisse. ‘Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom.’. Op de website vvdingoes.nl staan alle openingstijden en activiteiten vermeld. Aanmelden is niet nodig.