U bent van harte welkom op vrijdag 6 december, 14.30 – 17.30 uur, Theater de Mythe in Goes.

U bent van harte welkom op de afscheidsreceptie van wethouder Loes Meeuwisse. Zij wordt burgemeester van Noord-Beveland.

Voor de gemeente Goes was Loes Meeuwisse bijna tien jaar een daadkrachtige en bevlogen wethouder. We laten haar natuurlijk niet zomaar gaan en kunnen ons voorstellen dat u ook persoonlijk afscheid van haar wilt nemen. U bent van harte welkom op haar afscheidsreceptie op vrijdag 6 december.

Datum: vrijdag 6 december, 14.30 – 17.30 uur

Locatie: Theater de Mythe, Bleekveld 1, 4461 DD Goes

Mocht u overwegen om Loes een afscheidscadeau te geven, dan stelt ze het erg op prijs als u een bedrag schenkt aan Stichting Leergeld Oosterschelderegio. Dit kunt u doen door uw gewenste bedrag over te maken naar NL08 RABO 0130 8452 48, onder vermelding van: afscheid Loes Meeuwisse. Er is ook een bus aanwezig waar contant geld in kan.